53 results in search
75 photos
718 State Street Chester IL 62233
$699,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,786
Days on Market: 136

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
7315 Roscow Hollow Road Prairie Du Rocher IL 62277
$440,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,109
Days on Market: 206

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
1051 White Oak Drive Red Bud IL 62278
$425,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 1,491
Days on Market: 18

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
4290 Horse Creek Road Red Bud IL 62278
$415,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 2,900
Days on Market: 14

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
201 Estate Drive Chester IL 62233
$399,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 3

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
369 Mullins Road Chester IL 62233
$350,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 59

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
911 Bayberry Lane Red Bud IL 62278
$345,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,694
Days on Market: 38

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
445 Steven Drive Red Bud IL 62278
$335,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,746
Days on Market: 23

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
1924 High Street Chester IL 62233
$330,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,906
Days on Market: 32

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
103 Estate Drive Chester IL 62233
$329,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,787
Days on Market: 10

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
1007 Hillcrest Drive Sparta IL 62286
$326,000
-$3,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,272
Days on Market: 46

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
209 Knapp Avenue Chester IL 62233
$310,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,200
Days on Market: 3

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
1034 Raymond Red Bud IL 62278
$299,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,848
Days on Market: 20

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
21 photos
110 Estate Drive Chester IL 62233
$299,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,728
Days on Market: 8

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
1009 Raymond Drive Red Bud IL 62278
$299,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,939
Days on Market: 17

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
505 S Saint Louis Street Sparta IL 62286
$295,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,829
Days on Market: 116

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
925 Lehmen Drive Chester IL 62233
$259,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,332
Days on Market: 49

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
217 E Shiloh Drive Red Bud IL 62278
$259,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 952
Days on Market: 41

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
270 Charles Street Red Bud IL 62278
$259,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,530
Days on Market: 10

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
1117 Meadow Sparta IL 62286
$254,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,526
Days on Market: 39

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment